Delta 8 kearney ne

DeltaForceDCS

2019.08.08 09:49 TwoCamel DeltaForceDCS

Delta Force is a DCS squadron focused on more casual, yet still professional mission-based gameplay. Join our discord if interested! discord.gg/g7nE8yW
[link]


2009.11.29 19:43 chewxy Learn Math

Post all of your math-learning resources here. Questions, no matter how basic, will be answered (to the best ability of the online subscribers).
[link]


2013.01.16 19:21 Connery

The subreddit for the Planetside 2 server, Connery (US West)
[link]


2023.06.04 12:18 Electrical-Alfalfa48 Engelli çocuğum annesini siktim ve başım belada

Evet başlıktan anladığınız gibi başım belada. Gelin şimdi size bunun nasıl olduğunu anlatayım. Bizim arkadaşlarla basketbol oynadığımız bir basket sahası var ve genellikle zamanımızın çoğunu orda basketbol oynamakla geçiririz. Fakat basketbol oynadığımız arkadaşları sadece basket oynarken görüyorum ve dolayısıyla çok bi samimiyetimiz yok. Neyse dün gene her zamanki gibi arkadaşlarla basket oynarken yorulmuştum ve bir banka geçip oturuyordum. Banka oturup su içerken arkamdan birisinin bana abi diye seslendiğini duydum ve arkama baktım . Çocuk (10-12 yaşında ve down sendromlu galiba) bana birşeyler demeye çalışıyordu ancak ben ne dediğini anlamıyordum. Annesi de anlamadığımı farketti ki kendisi lafa girdi.
~Ya ben şeyi soracaktım biz de bir top var da acaba bu topla basket oynanır mı ?
Ben~ Topu görebilir miyim ?
Kadın~Tabiki de fakat top yanımda değil evde, evim zaten hemen şurda iki dakika gelirsen gösteririm.
Ben~Tamamdır bakayım o zaman .
Eve giderken içimde kötü bir his vardı ve her şeyin boka saracağını biliyordum . Ev gerçekten de basket sahasına yakındı. Eve girdiğim zaman kadın oğluna telefonundan YouTube açıp verdi . Sonra topa bakmak için beni evin diğer ucundaki odaya çağırdı. İçimden bir ses her şeyin boka saracağını ve benim evden hemen uzaklaşmam gerektiğini söylemekle kalmıyor artık yalvarıyordu. Ancak kadının evine geldikten sonra kaçmak o kadar da mantıklı olmaz. Yapacak bir şey yoktu ve o lanet olasıca odaya girdim . Oda gerçekten de çok dardı nerdeyse sadece iki insanın sığabileceği kadar bir oda. Kadın topu almak için eğildiğinde ( kesinlikle bunu daha önceden planlamıştı) götü benim kamaşullahın olduğu bölgeye yaslandı. Ben de no fapde 22-23. günde falandım o zamanlar ve çok geçmeden benim sikim kazık gibi oldu. -Bu arada kadını tanıtmayı unutmuşum: 30-35 yaşında çakma sarışın ve fiziği gayet güzel bir milf - . Kadın da bunu daha önceden planlamamış gibi sikime güya şaşırmış gibi baktı ve dedi ki: ~ o ne ya öyle maşallah!
Ben gerçekten utancımdan kıpkırmızı olmuştum ve kadın direkt sakso çekmeye başladı. Acayip iyi bir histi ve dil hareketlerinden belli ki kadın çok tecrübeliydi. Kadın saksoya devam ederken evli olup olmadığını sordum. Eğer evliyse kocasıyla uğraşmamak için direkt kaçacaktım.Ağzı dolu olduğu için kaşıyla hayır işareti yaptı. Kocasının olmadığını öğrenince Acayip rahatlamıştım. Artık kadını sikmenin zamanı geldiğine karar verdim ve kadına söyledim. Kadın altını indirdi ve domaldı. Sikimi soktum ve git gel yapmaya başladık. Kadının fiziği domalınca daha da iyiydi. Artık ikimiz de zevkten deli oluyorduk. Kadın engelli oğlu duymasın diye ahlama sesi çıkartmamaya çalışıyordu fakat o kadar zevkliydi ki küçük küçük sesler çıkartmak zorunda kalıyordu. Sikişe devam ederken boşalacağımı anladığım zaman kadına söyledim ve ağzına boşaldım. Kadın döllerin hepsini yuttu. Ve üstümüzü giyindik. Ben hiçbir şey söylemeden çekip gittim.
O gün hayatımın ilk ve en güzel seksinin ne kadar muhteşem olduğunu düşünüp uyudum. Ertesi gün sabah çalan telefonum yüzünden sabah 12 de uyandığımda ( normalde de bu zamanlarda kalkarım). Telefonumda arkadaşlarımdan gelen 8 cevapsız arama ve “Ozan bir tane abi basket sahasında seni tarif ederek seni çağırıyor “ diye bir mesaj görünce başımdan aşşağı kaynar sular döküldü. Direkt evden çıktım . Evdekiler çok şaşırmıştı ama neden evden çıktığımı soramadan çıkmıştım. Bisikletime atlayıp sahile sürdüm. Sahilde oturdum ve 1 saat aralıksız ağladım. Dün siktiğim kadının kocası beni arıyor ve ben ne yapacağımı dahi bilmiyorum . Kesin o engelli orospu çocuğu söyledi. KGB halkı yardım edin ben ne yapayım şimdi?İlk defa sikiştim o da başıma büyük bir bela açtı.
submitted by Electrical-Alfalfa48 to KGBTR [link] [comments]


2023.06.04 11:36 OyunLog 3 Haziran 2023 - Diablo IV Yama Notları 1.0.2d Build #42131 (Tüm Platformlar / Dengeleme Güncellemesi)

Merhaba gezgin!
Sınıflarda bazı denge ayarlamaları yaptık ve bunların arkasındaki gerekçelerimizi açıklamak istiyoruz. Genel olarak, Sınıflarımızın performansından oldukça memnunuz, ancak her zaman iyileştirme için yer olduğunu biliyoruz. Bu değişikliklerin arkasındaki amacımız, genel olarak daha dengeli ve keyifli bir deneyim yaratmaktır. Güncellemelerimiz 3 kategoriye ayrılıyor:
 1. Oyuncuların hem kendilerini güçlü hissetmelerini hem de gerçekten güçlü olmalarını isterken, bazı Sınıf yapıları ve sinerjileri oyunun sağlığı için makul olan sınırlarımızın dışında kalıyor, bu nedenle etkinliklerini azaltıyoruz. Örnek olarak, oyuncuların uzun süreler boyunca makul olmayan yüksek miktarda hasarla hayatta kalabilecekleri durumlar yaratmaktan genellikle kaçınmak istiyoruz çünkü bu, Diablo IV'te savaşın nasıl olması gerektiğine dair vizyonumuzu çok büyük ölçüde çarpıtıyor.
 2. Bazı beceriler ve yapılar istediğimiz kadar etkili değil, bu yüzden güçlerini artırmak için bazı güçlendirmeler yapıyoruz.
 3. Paragon Glifleri şu anda çok fazla oyuncu gücü sağlıyor, bu yüzden genel etkinliklerini azaltıyoruz.
Geliştirme boyunca taşıdığımız ve koruyacağımız bir ideal, Sınıf dengesinin bir varış noktası değil, bir yolculuk olduğudur. Daha fazla Sınıf yapısının eğlenceli, güçlü ve mantık çerçevesinde rekabetçi olmasını istiyoruz.
Bizi desteklediğiniz için hepinize teşekkür ederiz ve Sanctuary'de görüşmek üzere!
BARBAR
Beceri Değişiklikleri
Challenging Shout Beceri Kademelerinden kazanılan Hasar Azaltımı %4'ten %2'ye düşürüldü
Efsanevi Özellik Değişiklikleri
Bold Chieftain's Aspect Yakındaki düşman başına bekleme süresi azalması 2,7-5,4 saniyeden 1,0-1,9 saniyeye düşürüldü. Maksimum Bekleme Süresi 12 saniyeden 6 saniyeye düşürüldü.
Aspect of the Dire Whirlwind Saniye başına artan Kritik Vuruş Şansı %5-10'dan %3-8'e düşürüldü. Maksimum Kritik Vuruş Şansı bonusu %20-40'tan %9-24'e düşürüldü.
Eşya Değişiklikleri
Gohr's Devastating Grips Whirlwind ile kazanılan patlama hasarı %50-70'ten %16-26'ya düşürüldü. Yıkılabilir nesnelere verilen hasar artık patlama hasarını artırmıyor. Patlama hasarı sadece Whirlwind'ın ilk 100 vuruşunda artar.
DRUID
Beceri Değişiklikleri
Pulverize Şanslı Vuruş Şansı %33'ten %25'e düşürüldü.
Lightning Storm Hasar %32'den %40'a yükseltildi.
Grizzly Rage Hasar bonusu %5/10/15'ten %6/12/18'e yükseltildi.
Sınıf Uzmanlığı
Obsidian Slam Bonus için gereken öldürme sayısı 10'dan 20'ye çıkarıldı.
Calm Before the Storm Şanslı Vuruş Şansı %15'ten %10'a düşürüldü.
Pasif Değişiklikleri
Electric Shock Hasar bonusu %5/10/15'ten %6/12/18'e yükseltildi.
Efsanevi Özellik Değişiklikleri
Shockwave Aspect Hasar %90-130'dan %60-100'e düşürüldü.
Crashstone Aspect Kritik Vuruş Hasarı %40-50'den %30-40'a düşürüldü.
Lightning Dancer's Aspect Düz hasar .5-.6'dan .7-.8'e yükseldi.
NECROMANCER
Beceri Değişiklikleri
Blood Lance Hasar %67,5'ten %80'e yükseltildi.
Army of the Dead Hasar %30'dan %45'e yükseltildi. Bekleme süresi 90 saniyeden 70 saniyeye düşürüldü.
Blood Wave Hasar %90'dan %120'ye yükseltildi.
Pasif Değişiklikleri
Shadowblight Hasar %20'den %22'ye yükseltildi.
Grim Harvest Kazanılan Öz 3/6/9'dan 2/4/6'ya düşürüldü.
Serration Kritik Vuruş Şansı % .5/1/1.5'ten % .3/.6/.9'a düşürüldü.
Death's Defense Tek bir hasar durumunda kaybedilen Maksimum Minyon Ömrü %75/60/45'ten %60/45/30'a düşürüldü.
Sınıf Uzmanlığı
Raise Skeleton İskelet Savaşçı saldırı hasarı %10 arttı.
Golem Golem saldırı hasarı %10 arttı.
Blood Golem Kan Golemi Can çekme hasarı %40'tan %90'a çıkarıldı. Kanlı Golem'in vurduğu düşmanlardan gelen can çekme iyileştirmesi %4'ten %5'e çıkarıldı.
Iron Golem Demir Golem çarpma hasarı %25'ten %175'e yükseltildi. Demir Golem şok dalgası hasarı %30'dan %40'a yükseltildi.
Necromancer Paragon Tahtası Değişiklikleri
Hulking Monstrosity Golem Can ve hasar bonusu %30'dan %40 Can'a yükseltildi.
Cult Leader Hasar bonusu %10'dan %15'e yükseltildi.
ROGUE
Beceri Değişiklikleri
Twisting Blades Gelişmiş Bükümlü Bıçaklar Düşman vuruşu başına bekleme süresi azalması .25 saniyeden .1 saniyeye düşürüldü. Gelişmiş Bükümlü Bıçaklar maksimum Bekleme Süresi azaltımı 3 saniyeden 2 saniyeye düşürüldü.
Rapid Fire Hasar %24'ten %30'a yükseltildi.
Dark Shroud Beceri Kademelerinden kazanılan gölge başına Hasar Azaltma % .8'den % .4'e düşürüldü.
Dash Geliştirilmiş Dash Kritik Vuruş Hasar bonusu %20'den %15'e düşürüldü.
Caltrops Hasar %30'dan %40'a yükseltildi.
Pasif Değişiklikleri
Concussive Kritik Vuruş Şansı %5/10/15'ten %4/8/12'ye düşürüldü.
Efsanevi Ek Değişiklikleri
Repeating Ne değişikliğik olduğu sitede bulunmamaktadır. Necromancer son değişikliği koyulmuş. Kopyala yapıştır hatası yapılmış.
SORCERER
Beceri Değişiklikleri
Arc Lash Şanslı Vuruş Şansı %30'dan %14'e düşürüldü. Parıldayan Yay Darbesi Bekleme Süresi azaltımı .25 saniyeden .15 saniyeye düşürüldü.
Teleport Işıldayan Işınlanma'nın Hasar Azaltma süresi 5 saniyeden 3 saniyeye düşürüldü.
Efsanevi Ek Değişiklikleri
Aspect of Control Bonus hasar %30-40'tan %25-35'e düşürüldü.
GENEL
Çeşitli Sınıf Değişiklikleri
Druid Yoldaşları ve Necromancer Minyonları Hasar başına alınan zaman içindeki maksimum hasar, maksimum Can'ın %2'sinden %1'ine düşürüldü.
Paragon Board Değişiklikleri
Rare Nodes Oyuncu Saldırı Hızı düğümleri %50 azaltıldı.
Glyphs Aşağıdakiler hariç tüm Glif Bonusu ölçeklendirmesi ~%34 azaltıldı: Kritik Vuruş Hasar Gliflerinin Bonusu ~%66 azaltıldı. Savunmasız Gliflerin Bonusu ~%66 oranında azaltıldı. Nadir düğümlere Gliflerin Bonusu ~%50 azaltıldı. Gliflerin Büyü düğümlerine verdiği bonus ~%40 azaldı. Gliflerin Soğuk/Ateş/Yıldırım/Fiziksel Olmayan/Fiziksel düğümlere Bonusu ~%62,5 azaldı.
Canavar Değişiklikleri
PvP bölgelerinde Hazine Goblinlerinin ortaya çıkma oranı önemli ölçüde azaltıldı.
Hata Düzeltmeleri
Işık Taşıyıcı Bineğinin adı düzeltildi. Gardırop'taki Dükkâna Git düğmesi artık dükkânı düzgün bir şekilde açacak. Bir Büyücünün Derin Dondurucu kullanması ve kendisini donduracak başka bir etkiden etkilenmesi durumunda kalıcı olarak sersemlemesine neden olan bir sorun düzeltildi. Çeşitli kararlılık ve çökme düzeltmeleri.
submitted by OyunLog to Diablo4TR [link] [comments]


2023.06.04 11:34 23qsilver Am absolvit FIMM, specializarea Mecatronică și Robotică in 2011 + AMA

Disclaimer: ce scriu mai jos este experiența mea, din perspectiva mea.
 1. Generalități:
 2. Stai la cămin. E un mediu in care îți faci prieteni și conexiuni utile pentru viitor. Cursuri, teme, proiecte se împart mai repede și mai ușor in cămin. Conviețuitul cu alții te învață lecții importante de toleranță și altruism. Și mai este și distractiv. P11, unde am stat eu e structurat in 2 camere a câte 4 paturi ( 2 supraetajate), fiecare camera cu baia ei și care împart un modul (adică un hol privat din care intri in camere și in bai. Parterul și etajele 3, 4 și 5 erau de băieți, iar etajul 1 și 2 de fete. Cât am stat eu acolo (2007-2012) era așa o atmosfera prietenoasa. Toată lumea se cunoștea cu toată lumea. Erau și 2-3 bombardieri, care stăteau pe pile sau ceva (nu aveau treaba cu facultatea), dar erau de treaba.
 3. Printre cele mai importante aspecte pentru promovare este prezenta la cursuri, seminare, laboratoare și examene. Nu subestima prezenta. Am avut colegi mai puțin dotați intelectual, care au terminat facultatea, iar asta se datorează in mare parte prezentei. Bine, dacă te interesează cu adevărat materia o sa fii prezent.
 4. Prieteniile care durează se fac până și la facultate. Cei mai buni prieteni de-ai mei sunt foști colegi de grupa. După ce începi munca, e mai greu sa legi prietenii.
 5. Facultatea nu e un liceu mai greu. Pentru mine a fost in șoc sa văd cât de diferit este la facultate, fata de liceu. Când vii la facultate îți dai seama că profesorilor din liceu le lăsa de elevi. Profesorilor de la facultate le pasă muuult mai puțin se studenți.
 6. Anul 1 a fost cel mai greu an de studiu pentru mine.
 7. Materii Studiind Mecatronică, din cadrul facultății de mecanică, am avut cursuri in multe alte facultăți: Electronica, Energetică, Automatică. Specializarea asta încearcă sa te învețe câte puțin din fiecare ramura a ei, ceea ce e bine, însă parca nu exista un liant. Ne-au fost predate individual materiile, însă nu am prea avut materii are sa le includă pe toate ( excepție: Acționari Electrice unde am avut un proiect foarte interesant și important de făcut: să dimensionăm un sistem si sa alegem un motor electric potrivit pentru el. Cursul asta condensează cam tot ce e important la specializarea asta)
Printre materiile interesante pentru mine se numără: - geometrie descriptivă și desen tehnic - Proiectare CAD - Acționari Electrice - Acționari pneumatice - Mecanică - Toleranțe - Rezistența materialelor
Materii care nu mi-au plăcut: - analiza matematica ( o matematica atât de complexa nu o folosești in munca zilnică. In afara de situația in care vrei sa calculezi durata de viața a rulmenților sau mai știu eu ce fel de sisteme termodinamice) - Microcontrolere - Inteligență artificială
Am făcut și cursuri inutile pentru mine: chimie
 1. Licență Lucrarea de licență am făcut-o sub îndrumarea domnișoarei Ionașcu. Ea este specializată pe nanotehnologii. Lucrarea mea a fost despre stereolitografie. Profesorul meu îndrumător a fost destul de dispus sa mă ajute. Mi-a dat materiale de studiu și m-a ajutat. Alți colegi au avut lucrări mai interesante precum tot felul de roboței care fie evita obstacole, fie urmăresc o linie desenata pe podea.
 2. Ce mi-a plăcut mie Eu am fost atras de partea de proiectare mecanica. Și mi-ar fi plăcut sa fiu mai atent la cursuri. Profesorii au fost mai de treaba cu noi pe măsura ce avansam in anii de studiu.
 3. Profesori La capitolul asta nu exista o regula. Sunt profesori exigenți și profesori mai puțin exigenți. Sunt profesori corecți și profesori care favorizează anumiți studenți. Dar cred ca cei l-ai importanți profesori sunt cei de la propria facultate.
 4. Pentru cine e Cred ca facultatea asta este pentru cei care vor o cariera care implica o viziune de ansamblu. De explic ingineri de sistem. Dau ingineri de aplicație. De asemenea, dacă este o persoana tehnica, însă nu ești sigur ce arie a ingineriei e pentru tine, poți sa studiezi aici și sa-ți dai seama. Mai târziu poți face un master specializat pe ceea ce-ți dorești.
 5. Pentru cine nu e Nu e pentru tine dacă:
 6. nu ești o persoana tehnica
 7. Nu le ai cu fizica de clasa a 6-a
 8. Ai deja o arie preferata a ingineriei
 9. Te înscrii doar pentru cămin
 10. Carieră Firme precum Honeywell vin sa recruteze studenți in facultate. Dacă te faci remarcat ca student bun, profesorii te pot recomanda.
Lama cu doua tășuri a Mecatronicii este ca după absolvire ești capabil de multe, dar specializat pe nimic. E bine sa-ți dai seama cam ce vrei sa faci mai departe pentru ca odată ce ai început sa activezi intr-un anumit domeniu e mai greu sa schimbi.
In domeniul meu, proiectare mecanica, pot spune ca se găsesc destul de multe job-uri. Însă si competiția e mare.
Sper ca ce am scris sa-ți fie de folos. Baftă!
submitted by 23qsilver to Polytehnica [link] [comments]


2023.06.04 11:14 FunkoPopNFT 🌟 Bienvenue sur Estrela RP - L'aventure qui vous attend ! 🌟 🔗 Prêt à nous rejoindre ? Cliquez sur le lien suivant pour accéder au serveur Estrela RP

🌟 Bienvenue sur Estrela RP - L'aventure qui vous attend ! 🌟
🚀 Préparez-vous à vivre une expérience unique en rejoignant le serveur Estrela RP, prêt à ouvrir ses portes ! Ne manquez pas cette occasion de plonger dans un univers captivant ! 🎉
✨ Que vous aspiriez à une carrière dans la fonction publique, les entreprises florissantes ou les recoins sombres du crime, Estrela RP vous offre une opportunité exceptionnelle de donner vie à vos ambitions virtuelles. 💼
🌍 Explorez un monde en constante évolution, rempli de multiples possibilités de carrière, et rejoignez une communauté active et passionnée qui est prête à vivre des aventures palpitantes avec vous. Découvrez des opportunités illimitées pour façonner votre destinée dans un environnement stimulant. 🌆
✅ Vous hésitez quant à votre projet ? Pas de soucis ! Contactez-nous via un ticket et nos équipes seront ravies de discuter avec vous pour vous aider à choisir le chemin qui correspond le mieux à vos aspirations. 😊
⚠️ Veuillez noter que pour garantir une expérience optimale, la reprise ou la création d'un gang, d'une organisation ou d'un club de moto nécessite un minimum de 3 personnes. ⚠️
Voici un aperçu des opportunités professionnelles qui s'offrent à vous :
💼 Service public 💼 👮‍♂️ L.S.P.D - ❌ 🚑 E.M.S - ✅ 🏛️ Gouvernement - ✅ ⚖️ Avocat - ✅ 🚒 Pompier - ✅
💼 Entreprises 💼 🔫 Ammunation - ✅ 🏢 Dynasty 8 - ❌ 🚗 Concessionnaires Auto/Moto - ❌ 🔧 Benny's - ❌ 📰 Weazel News - ✅ 🍇 Vigneron - ✅ 🚖 Taxi - ❌ 💇‍♂️ Coiffeur - ✅ 💉 Tatoueur - ✅ 🛠️ Custom Motos / Réparation - ❌ 🚬 Redwood Tabac - ✅
💼 Restauration / Bar 💼 ☕ Uwu Café - ❌ 🍹 Tequilala - ✅ 🚚 Bar Routier - ✅ 🍺 RedTaverne - ❌ 🎶 Paradise Club - ✅
💼 Gangs / Orgas / M.C 💼 🏙️ Favelas - ✅ 🔫 Vagos - ✅ 👪 Families - ✅ 🔵 Ballas - ✅ 🐜 Marabunta - ✅
🔗 Prêt à nous rejoindre ? Cliquez sur le lien suivant pour accéder au serveur Estrela RP : https://discord.gg/J9YyHvAZ
Ne manquez pas cette occasion de vivre une aventure immersive et passionnante avec notre communauté incroyable ! Rejoignez-nous dès maintenant et préparez-vous à plonger dans un univers de jeu exceptionnel ! 🎮✨
submitted by FunkoPopNFT to FiveMRPServers [link] [comments]


2023.06.04 11:13 FunkoPopNFT 🌟 Bienvenue sur Estrela RP - L'aventure qui vous attend ! 🌟

🌟 Bienvenue sur Estrela RP - L'aventure qui vous attend ! 🌟
🚀 Préparez-vous à vivre une expérience unique en rejoignant le serveur Estrela RP, prêt à ouvrir ses portes ! Ne manquez pas cette occasion de plonger dans un univers captivant ! 🎉
✨ Que vous aspiriez à une carrière dans la fonction publique, les entreprises florissantes ou les recoins sombres du crime, Estrela RP vous offre une opportunité exceptionnelle de donner vie à vos ambitions virtuelles. 💼
🌍 Explorez un monde en constante évolution, rempli de multiples possibilités de carrière, et rejoignez une communauté active et passionnée qui est prête à vivre des aventures palpitantes avec vous. Découvrez des opportunités illimitées pour façonner votre destinée dans un environnement stimulant. 🌆
✅ Vous hésitez quant à votre projet ? Pas de soucis ! Contactez-nous via un ticket et nos équipes seront ravies de discuter avec vous pour vous aider à choisir le chemin qui correspond le mieux à vos aspirations. 😊
⚠️ Veuillez noter que pour garantir une expérience optimale, la reprise ou la création d'un gang, d'une organisation ou d'un club de moto nécessite un minimum de 3 personnes. ⚠️
Voici un aperçu des opportunités professionnelles qui s'offrent à vous :
💼 Service public 💼 👮‍♂️ L.S.P.D - ❌ 🚑 E.M.S - ✅ 🏛️ Gouvernement - ✅ ⚖️ Avocat - ✅ 🚒 Pompier - ✅
💼 Entreprises 💼 🔫 Ammunation - ✅ 🏢 Dynasty 8 - ❌ 🚗 Concessionnaires Auto/Moto - ❌ 🔧 Benny's - ❌ 📰 Weazel News - ✅ 🍇 Vigneron - ✅ 🚖 Taxi - ❌ 💇‍♂️ Coiffeur - ✅ 💉 Tatoueur - ✅ 🛠️ Custom Motos / Réparation - ❌ 🚬 Redwood Tabac - ✅
💼 Restauration / Bar 💼 ☕ Uwu Café - ❌ 🍹 Tequilala - ✅ 🚚 Bar Routier - ✅ 🍺 RedTaverne - ❌ 🎶 Paradise Club - ✅
💼 Gangs / Orgas / M.C 💼 🏙️ Favelas - ✅ 🔫 Vagos - ✅ 👪 Families - ✅ 🔵 Ballas - ✅ 🐜 Marabunta - ✅
🔗 Prêt à nous rejoindre ? Cliquez sur le lien suivant pour accéder au serveur Estrela RP : https://discord.gg/J9YyHvAZ
Ne manquez pas cette occasion de vivre une aventure immersive et passionnante avec notre communauté incroyable ! Rejoignez-nous dès maintenant et préparez-vous à plonger dans un univers de jeu exceptionnel ! 🎮✨
submitted by FunkoPopNFT to FiveMServers [link] [comments]


2023.06.04 11:12 FunkoPopNFT 🌟 Bienvenue sur Estrela RP - L'aventure qui vous attend ! 🌟

🌟 Bienvenue sur Estrela RP - L'aventure qui vous attend ! 🌟
🚀 Préparez-vous à vivre une expérience unique en rejoignant le serveur Estrela RP, prêt à ouvrir ses portes ! Ne manquez pas cette occasion de plonger dans un univers captivant ! 🎉
✨ Que vous aspiriez à une carrière dans la fonction publique, les entreprises florissantes ou les recoins sombres du crime, Estrela RP vous offre une opportunité exceptionnelle de donner vie à vos ambitions virtuelles. 💼
🌍 Explorez un monde en constante évolution, rempli de multiples possibilités de carrière, et rejoignez une communauté active et passionnée qui est prête à vivre des aventures palpitantes avec vous. Découvrez des opportunités illimitées pour façonner votre destinée dans un environnement stimulant. 🌆
✅ Vous hésitez quant à votre projet ? Pas de soucis ! Contactez-nous via un ticket et nos équipes seront ravies de discuter avec vous pour vous aider à choisir le chemin qui correspond le mieux à vos aspirations. 😊
⚠️ Veuillez noter que pour garantir une expérience optimale, la reprise ou la création d'un gang, d'une organisation ou d'un club de moto nécessite un minimum de 3 personnes. ⚠️
Voici un aperçu des opportunités professionnelles qui s'offrent à vous :
💼 Service public 💼 👮‍♂️ L.S.P.D - ❌ 🚑 E.M.S - ✅ 🏛️ Gouvernement - ✅ ⚖️ Avocat - ✅ 🚒 Pompier - ✅
💼 Entreprises 💼 🔫 Ammunation - ✅ 🏢 Dynasty 8 - ❌ 🚗 Concessionnaires Auto/Moto - ❌ 🔧 Benny's - ❌ 📰 Weazel News - ✅ 🍇 Vigneron - ✅ 🚖 Taxi - ❌ 💇‍♂️ Coiffeur - ✅ 💉 Tatoueur - ✅ 🛠️ Custom Motos / Réparation - ❌ 🚬 Redwood Tabac - ✅
💼 Restauration / Bar 💼 ☕ Uwu Café - ❌ 🍹 Tequilala - ✅ 🚚 Bar Routier - ✅ 🍺 RedTaverne - ❌ 🎶 Paradise Club - ✅
💼 Gangs / Orgas / M.C 💼 🏙️ Favelas - ✅ 🔫 Vagos - ✅ 👪 Families - ✅ 🔵 Ballas - ✅ 🐜 Marabunta - ✅
🔗 Prêt à nous rejoindre ? Cliquez sur le lien suivant pour accéder au serveur Estrela RP : https://discord.gg/J9YyHvAZ
Ne manquez pas cette occasion de vivre une aventure immersive et passionnante avec notre communauté incroyable ! Rejoignez-nous dès maintenant et préparez-vous à plonger dans un univers de jeu exceptionnel ! 🎮✨
submitted by FunkoPopNFT to GTAVRP [link] [comments]


2023.06.04 10:54 Batal12 I provide the following services ✅ USA bank statements ✅GED ✅ Check stubs ✅ Paystubs ✅ Utility bills ✅DL, Invoices ✅ Insurance card ✅ Schedule C, 1040,1099forms ✅car approval and apartment approval documents ✅ Edit all kinds of documents according to your need 💯 ✅24 hours service 💯💯 ✅ Payment aft

I provide the following services ✅ USA bank statements ✅GED ✅ Check stubs ✅ Paystubs ✅ Utility bills ✅DL, Invoices ✅ Insurance card ✅ Schedule C, 1040,1099forms ✅car approval and apartment approval documents ✅ Edit all kinds of documents according to your need 💯 ✅24 hours service 💯💯 ✅ Payment aft submitted by Batal12 to Nbamemes [link] [comments]


2023.06.04 10:40 SpaceGoatDon Late nite vibes

Late nite vibes submitted by SpaceGoatDon to diypedals [link] [comments]


2023.06.04 10:14 jasonryankelly Convert video framerate to 1 fps

Convert video framerate to 1 fps
Is it possible to convert a video file to show 1 fps of video while keeping audio in sync of original file length? I'm trying to make fake security footage for a film project. Taking screenshots every second is brutal.
submitted by jasonryankelly to VegasPro [link] [comments]


2023.06.04 10:14 Smaland_ball I made some quick research and found out that "folding knives" are by far the least popular type of knife. Ranking comes from Hey Zeus video were the community decided which knives were the worst and best.

I made some quick research and found out that submitted by Smaland_ball to csgo [link] [comments]


2023.06.04 09:48 Dragon_Knight1999 Is there a lore related reason why some pre war facilities have x-rays of Deathclaw skulls?

Is there a lore related reason why some pre war facilities have x-rays of Deathclaw skulls? submitted by Dragon_Knight1999 to fo4 [link] [comments]


2023.06.04 09:38 Cantanena Need help improving my build

Hi guys, I've been investing in my RF Jugg build and i still struggle on t16 maps. Any ideas? PoB link (i don't know how to export the little link :D) : 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
submitted by Cantanena to PathOfExileBuilds [link] [comments]


2023.06.04 09:37 Denky_Deokim Můj setup

Můj setup submitted by Denky_Deokim to Kerddit [link] [comments]


2023.06.04 09:12 OmegaRebirth Heard this is the new meta.

Heard this is the new meta. submitted by OmegaRebirth to WaifuPolls [link] [comments]


2023.06.04 08:31 k0zmo ARCH😱😱😱

ARCH😱😱😱 submitted by k0zmo to LinuxCirclejerk [link] [comments]


2023.06.04 08:11 Dense_Raspberry_1672 Authorities in Lancaster County seize more than 7,200 illegal Delta-8 and Delta-10 CBD products from 25 retailers

Authorities in Lancaster County seize more than 7,200 illegal Delta-8 and Delta-10 CBD products from 25 retailers submitted by Dense_Raspberry_1672 to u/Dense_Raspberry_1672 [link] [comments]


2023.06.04 08:00 Funwald [6] Got member #4 :) 4,811 encounters!

[6] Got member #4 :) 4,811 encounters! submitted by Funwald to ShinyPokemon [link] [comments]


2023.06.04 07:00 shroomvoomzoom Bottom half of TV "flickers" after an hour of use

Bottom half of TV
I was carrying it with a friend, who lost grip. The TV screen hit me on the head pretty hard. Since then, the TV works fine for an hour, but then the bottom half flickers. If I shut the TV for a few hours the screen works again for an hour. Is this worth fixing? Or should I give it away ?
submitted by shroomvoomzoom to howto [link] [comments]


2023.06.04 06:40 Significant_King_907 Anyone wanna be my Ranked Duos partner? (I play on xbox)

Anyone wanna be my Ranked Duos partner? (I play on xbox)
DM me if you want to
submitted by Significant_King_907 to FortniteCompetitive [link] [comments]


2023.06.04 06:37 Raspberry_Just How to quit delta-8 when it is so widely available?

Any advice for quitting delta-8? You can basically go into any corner shop now and buy it, so any tips on restricting myself? Any comments are greatly appreciated as I really want to do this!! Thanks guys :)
submitted by Raspberry_Just to Petioles [link] [comments]


2023.06.04 06:36 north_canadian_ice Child labor laws are being rolled back at an alarming pace in the 2020s

Child labor laws are being rolled back at an alarming pace in the 2020s submitted by north_canadian_ice to WorkReform [link] [comments]


2023.06.04 06:29 NoError4575 PLDT and gaming pt 2

PLDT and gaming pt 2
I posted a while ago about my problem with pldt. (Very high speed but high latency using speedof.me
We Tried uncgnat We tried vpns like exit lag mudfish nord etc
To no avail, still can’t play any online games especially apex legends dahil super taas ng latency.
1 reddit user asked me to show trace route to identify possible cause.
Any advice?
submitted by NoError4575 to InternetPH [link] [comments]